Ako sa mať rýchlo rád

Ako sa mať rýchlo rád

V tomto článku nájdete 5 tipov na to, ako sa mať rád a to hneď a rýchlo 🙂 Prečítajte si týchto 5 tipov a zistite ako sa mať rýchlo rád.

Urobte niečo

Najrýchlejší spôsob ako sa mať rád a zmeniť aktuálny stav, hlavne pokiaľ vám je tak trochu na nič, je urobiť niečo akčné. Urobte čokoľvek, čo vám spraví dobre. Choďte na krátku či dlhú prechádzku, bežte, skáčte, vybehnite po schodoch, choďte si zaplávať či zacvičiť. Ak cítite potrebu kričať či plakať, pokojne tak urobte. Pustite si dobrú pesničku, pri ktorej si zaspievate alebo dokonca zatancujete.

Zatvorte oči a dýchajte

Pocit seba lásky sa rýchlo dostaví, keď si len sadnete alebo len tak postojíte a zatvoríte oči. Zatvoríte oči a budete dýchať zhlboka. Dýchajte a predstavujte si, ako na vás dopadajú srdiečka. Predstavujte si, ako sa vaše srdce dobre cíti. Môžete sa vo vašej predstave aj objať alebo si predstaviť objatie s niekým, koho máte radi. Predstavujte si, ako je vám príjemne, môžete aj sami seba objať. Vydržte takto aspoň dve minúty a hneď pocítite, aká je to rýchla cesta, ako sa mať rád.

Usmievajte sa

Ak sa chcete naučiť ako sa mať rád a to teda poriadne rýchlo, naučte sa usmievať. Usmievajte sa na seba vnútri, usmievajte sa na seba v zrkadle, usmievajte sa na seba vo výťahu. A potom sa usmievajte aj na ľudí okolo vás. Začnite s tým doma, na rodinných návštevách, pri stretnutiach s priateľmi či známymi. Jasné, chápem, niekedy to nie je ľahké a niekedy to vôbec nejde. Vnútorný úsmev je diaľnica  k tomu, ako sa mať rýchlo rád. Vezmite svoj mobil a použite YouTube a vypočujte si meditáciu na vnútorný úsmev. A ono to hneď pôjde ľahšie.

Odpustite

Prestaňte sa stále hnevať a odpustite. Urobte túto láskavosť sebe, všetkým okolo vás a celej planéte. Zbavte sa nepríjemných pocitov a nechajte minulosť odísť. Nechajte odísť svoje staré ja a majte ho radi. Začnite postupne, namiesto zloby zoberte toto zázračné slovo a používajte ho. Slovo odpustenie vám dá slobodu, pocit ľahkosti, zmierni tlaky. A ako sa mať rád sa automaticky dostaví tiež.

Odíďte

Ak vás škaredí ľudia a nepríjemné situácie okolo vás zaťažujú, jednoducho sa dvihnite a odíďte. Nenechajte sa utláčať, rozčuľovať, vytáčať, dirigovať, zosmiešňovať, nevstupujte zbytočne do konfliktov. Naučte sa mať rád, jednoducho vstaňte a odíďte. Ostatní, nech si riešia svoje nepríjemnosti, vy odíďte a urobte napríklad niečo z rád vyššie 🙂

Pochváľte sa Doprajte si starostlivosť Hovorte so sebou pekne Vždy ste urobili čo bolo vo vašich silách Stojte si za svojim

P.S. Ak chcete  dostávať ďalšie tipy  na osobný rozvoj, čítanie alebo cestovanie, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.
P.S2. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂
P.S3. Online kurz Žiarovka mysle spolu s minikurzom Moje lepšie JA je tiež výbornou cestou k tomu, ako sa naučiť mať sa viac rád a urobiť niečo pre seba. Neváhajte, využite jedinečnú akciu nižšie, získajte teraz jeden z nich ZDARMA.

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA