fbpx

OBJEDNÁVKOU BALÍČEK 5 STRETNUTÍ ZÍSKATE

 • Váš osobný manuál pre lepší deň
 • Malú meditáciu
 • Silné a v praxi overené citáty
 • Môj osobne odporúčaný zoznam motivačných kníh
 • Malý darček
 • 5x Káva zdarma
 • 5x Koučingové stretnutie v trvaní 45 minút

Pridajte si do Vašej objednávky aj nový online minikurz Moje lepšie JA 🙂

Tento mini kurz si zaslúžite! 🙂

Moje lepšie ja

Online mini kurz zameraný na zlepšenie seba samého 🙂

 

Získajte 6 online lekcií

pre Vaše ešte lepšie JA! 🙂

V tomto online kurze získate skutočné koučovacie nástroje na samokoučing. Tieto nástroje budete schopní sami opakovane použiť a takto na sebe pracovať kedy len budete chcieť.

Každá lekcia  obsahuje videonahrávku, mp3 nahrávku, pracovný zošit a zoznam úloh pod lekciou.

Kúpte si tento online kurz za skvelú cenu 33,- EUR (zľava 50 %).

Zakliknite dolu na objednávke aj položku Moje lepšie JA 🙂

V tomto online kurze sa naučíte

 • Skvelú koučovaciu metódu na posun k Vášmu cieľu
 • Skutočnou koučovacou metódou pracovať na svojom zlepšení (napríklad pri učení sa cudzieho jazyka alebo zvýšení si sebavedomia)
 • Pomocou overenej metódy zbaviť sa zlozvyku alebo niečoho čo už nechcete robiť
 • Nájdete spôsob ako zmeniť seba samého v situáciách, kedy by ste sa chceli správať inak
 • Ešte viac zvýšite svoju motiváciu nájdením toho, čo Vám bráni začať
 • Získate jednoduchý tip, ako si na to všetko nájsť viac času

Klikaj

Máte ďalšie otázky?

Andrea Dzurošková
Andrea Dzurošková
Kouč, mentor

Telefónne číslo: 0949 248 775, v pracovných dňoch 9-13:00

Na službu Vám dávam garanciu vrátenia peňazí do 3 dní od uskutočnenia prvého stretnuia.

Na objednávku Vám dávam garanciu vrátenia peňazí 30 dní od zaplatenia. Stačí keď mi pošlete mail, že tréning nesplnil Vaše očakávania a ja Vám Vaše peniaze vrátim do 3 pracovných dní.

Čo hovoria tí, ktorí si už objednali:

Ďakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa kurzu Žiarovka mysle a aj za Vašu rýchlu reakciu na pomoc. Kurz by som určite odporúčala. Videá sú krátke, takže nezaberú veľa času. Videá nabudia, aby človek sa venoval sám sebe a aby si uvedomil svoju dôležitosť. Veľmi sa mi páčilo video, kde som sa mala naučiť hovoriť nie. Niekedy je to veľmi ťažké venovať sa sama sebe a dovoliť si venovať čas. Kurz by som naozaj odporúčala každému. Máte veľmi príjemný hlas, čo je pri nahrávkach veľmi dôležité. Ďakujem za to, čo robíte.

LuciaHR špecialista

Kaviarňový koučing som sa rozhodla vyskúšať, pretože som dúfala, že pohľad profesionála mi pomôže objaviť, čo mi uniká, aby som sa vymotala z cyklických nefunkčných vzorcov, zahodila obavy a posunula sa ďalej profesionálne aj osobne. Nielenže sme spolu našli konkrétne kroky, ktoré môžem aktívne podniknúť a postupne dosiahnuť svoj cieľ, spoznala som aj nádhernú osôbku s inšpiratívnym príbehom, plnú ľudskosti a ochoty pomôcť. Po šálke voňavej kávy odídete zo svojho koučingového stretnutia pozitívne naladení, usmiati a plní nadšenia a motivácie sa konečne pustíte do plnenia svojich snov.

MajkaDula

Rozhovory s Andreou sú pre mňa cenné v tom, že mám od začiatku pocit že všetko sa dá vyriešiť, že na veci sa dá nazerať z rôznych uhlov pohľadu, a každý problém v zásade ani nie je problémom, skôr prostriedkom ako sa vyrovnávať s rôznymi životnými situáciami a aký postoj zaujať, lebo za všetko čo si vo svojom živote nastavíme, preberáme absolútnu zodpovednosť. Andrea je skvelá v tom, že jej otázky smerujú vždy o niečo hlbšie než sme bežne zvyknutí, a tým som nútená viac sa zamýšľať nad konkrétnou situáciou. Andrea ma vždy privedie k tomu, aby som si nastavila reálny cieľ a aj postupnosť jednotlivých krokov vedúcich k naplneniu. Jej koučing vrelo odporúčam a som rada, že mi je nablízku, keď sa potrebujem pohnúť vpred.

KlaudiMedicínsky reprezentant