Kolektív_leto_1

Výklad lásky na leto

Pripravila som pre vás kolektívny výklad kariet na leto a lásku počas neho. Keďže ide o kolektívny všeobecný výklad nie je možné, aby z neho bolo platné všetko pre všetkých. Vyberajte si tie odkazy, ktoré s vami rezonujú. Prajem vám pohodové leto plné lásky.

Výklad je platný v tej dobe, kedy si ho prečítate. Niečo viac o tom, ako som sa dostala k tarotu, si prečítajte v tomto článku. Ak Vás zaujíma ako robím výklady toto nájdete v tomto článku.

Kto som dnes

Dnes začína nová jar môjho života. Som pripravený, kvitnem do krásy. Všetko bolo prečistené, vyliečené. Čakám na lásku a radosť. Priťahujem toho správneho partnera. Svetlo, šťastie a zábava vstupujú do môjho života.

Partner, ktorý prichádza mi prinesie stabilitu. Vie, že ja sa chcem usadiť a budovať domov. Som chránený zhora, moja budúcnosť je svetlá a jasná. Vernosť a ochrana je to čo dostávam. Prichádza niekto na celý zvyšok môjho života.

Všetko je už naplánované tak, aby sa to stalo. Som pokojný a teším sa na to, čo príde.

Kolektív_dnes

Kolektív_dnes

Kde sa stretneme

Viem, že dnes je možné aj zoznámiť sa cez internet. Ale nesedím a nečakám doma, ale plánujem si rôzne výlety, dovolenky, cesty na hory či k moru. Aj pri nákupoch, návštevách cintorínoch, v ZOO či v obchode môžem niekoho stretnúť.

Dôverujem v načasovanie, sledujem znamenia. Mám vieru, cesta sa mi ukáže postupne. Ten pravý partner bude na nej. Prichádzajú ku mne správy z rádia, z pesničiek, z rozhovorov druhých ľudí. Tentokrát to bude ono.

Kolektív_stretnutie

Kolektív_stretnutie

Aké bude leto

Naše stretnutia budú nádherné. Ja som Kráľovná a on je môj Rytier. Postupne mi ponúkne všetko, čo som si kedy priala. Medzi nami prichádza k výmene darov. Ja mu dávam všetku svoju lásku. On mi postupne odhalí všetko pekné, čo je v ňom.

Kolektív_leto_1

Kolektív_leto_1

Časom zistíme koľko toho máme spoločného. Ale nájdeme aj veci, na ktorých je treba ešte popracovať. Občas sa nám vynoria spomienky na minulosť či bývalé vzťahy. Vieme, že je najvyšší čas odpútať sa od tohto všetkého.

Toto nám ale nerobí problém. Každý si na tom pracuje za seba. Spolu radi počkáme na posledné dočistenie toho, čo je potrebné. Naša úroda bude bohatá.

Kolektív_leto_2

Kolektív_leto_2

Leto bude iskrivé. Užijeme si spolu nádherné cestovanie. Spolu si splníme dávne sny. Sme obaja zaľúbení, jeden do druhého, aj do života samotného. Okolie nám neškodí, tvoríme si vlastný svet. Sme chránení. Tvoríme si vlastný svet.

Kolektív_leto_3

Kolektív_leto_3

Ako ďalej

Aj po skončení leta máme stále chuť byť sami. Zdržiavame sa stranou od ostatných. Sme spolu radi a užívame si tento čas. Prejavuje si navzájom romantické city. Naša láska silne. Naše spojenie je pevné. Tento vzťah je skutočný.

Kolektív_vyustenie_1

Kolektív_vyustenie_1

Pomaly začíname plánovať náš spoločný život. Niekedy je potrebné veci prediskutovať do hĺbky. Máme spoločné sny a plány. Všetko sa nám darí a vychádza. Spolu vždy nájdeme riešenie. Náš vzťah je plný lásky, pozorností, hojnosti. Sme stvorení jeden pre druhého. Na tento vzťah sme čakali celý život.

Kolektív_vyustenie_2

Kolektív_vyustenie_2

 

P.S1. Aby Vám neušli ďalšie výkladíky, dajte like našej stránke facebook.com/kaviarnovykoucing

P.S2. Ak chcete dostávať tipy na čítanie a zároveň zdieľať čo práve čítate, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.

P.S3. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂

P.S4. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste ma podporiť, použite na Vaše dobrovoľné príspevky IBAN SK51 1100 0000 0029 3528 9232. Vopred ďakujem 🙂

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA