Serafína

Výklad lásky na máj

Keďže všeobecný májový výklad nám toho o láske veľa neukázal, rozhodla som sa spraviť na mesiac lásky ešte jeden výklad, zameraný iba na lásku.

Tento výklad je všeobecný a nemusí preto rezonovať s každým. Verím ale, že pre každého tam príde odkaz, ktorý práve potrebuje počuť. Tento výklad je časovo neobmedzený a platí pre vás v tej chvíli, kedy sa k nemu dostanete.

Ako vždy som sa najskôr pozrela na aktuálne energie. A potom na to, čo ešte môžeme urobiť, aby sa naše sny splnili čo najskôr. A následne som sa opýtala kariet, dokedy môžeme očakávať výsledky, keď sa budeme radiť tým, čo hovoria. Výsledok si prečítajte nižšie. Veľa lásky Vám prajem! 🙂

Kto som dnes

Dnes som ako Astara a viem, že si zaslúžim to najlepšie. Som silná osobnosť, ktorá vie čo chce. Mám vysoké nároky, prajem si pre seba skvelý život, v tomto už nerobím kompromisy. Keď mám ja veľa, môžem viac pomáhať ostatným. Dostávam potrebnú pomoc zhora, som pod ochranou a žijem v radosti. Moju cestu osvecujú tie najžiarivejšie hviezdy, zaslúžim si dobro.

Vďaka karte VII. pentaklov viem, že som už urobil všetko potrebné. Teraz mi zostáva trpezlivo čakať na vytúženú úrodu, ktorá už pre mňa zraje. Viem, že všetko potrebuje svoj čas. Na to najlepšie sa oplatí čakať. Zatiaľ sa môžem venovať sebe, rozmaznávať sa. Je o mňa postarané, robím si krásne plány do budúcna a zbieram sily. Mám len pozitívne myšlienky a viem, že všetko je a bude v poriadku. Zachovávam si veselú myseľ, snívam o krásnej budúcnosti.

Je pravda, že ma už žerú mrle z toho sedenia a čakania. Som ako Rytier holí, pripravený vyraziť. Môj kôň je netrpezlivý. Mňa spaľuje slnko, môj oheň horí. Viem, že stačí už len málo a všetko bude ako som si predstavoval. Osud mám vo svojich rukách a svoj život kontrolujem. Poznám všetky svoje slabiny, prijímam ich. Viem, že som aký som. Viem, že je ešte potrebná troška trpezlivosti, aj keď ja už strašne chcem, aby to prišlo.

Moje IV. poháre sú plné lásky, mám jej na rozdávanie. Už len čakám, kedy príde tá správna osoba, s ktorou spojím svoj život. Viem, že to už nebude dlho trvať, lebo som už čakal tak dlho. Som pripravený lásku prijímať, aj dávať. Som pripravený zapustiť korene a chcem sa do toho vrhnúť po hlave. Cítim, že to, čo príde mi poskytne istotu a hojnosť. Nemám obavy, viem, že to bude v poriadku.

Kto som

Kto som

Čo mám zatiaľ robiť?

Sú dni, kedy ma prepadne ľútosť.  Mám chuť zobrať mojich 7 pentaklov a len tak sedieť. Mám chuť sa venovať len sebe, meditovať, robiť si plány, možno ma láka nejaké umenie. Oddychujem, kým sa dá, aby som mala dostatok síl na to, čo príde. Neľutujem minulosť, tá sa stráca v diaľke ako rieka. Doliečujem si posledné staré zranenia, aby mohlo naplno prísť a rozkvitnúť to nové.

Odpúšťam sám sebe a všetkým, ktorí mi ublížili. Všetky staré žiale hádžem tiež do rieky. Odhadzujem poslednú vrstvu smútku a ľútosti. Posúvam sa ďalej. Viem, že čoskoro budem plne pripravený otvoriť oči a chopím sa novej šance oboma rukami.

Viem, že starý cyklus môjho života sa uzatvára. Vďaka karte XXI. Svet mi zostáva už len pochopiť a prijať, že sa všetko dialo z nejakého dôvodu. Všetko má hlbší, skrytý význam. Bez mojich skúseností, by som nebol takým človekom, ako som dnes. Odhaľujem poslednú vrstvu starého cyklu, som úplne nový človek.

Odhadzujem všetko staré a nepotrebné. Cítim sa stále ľahšie a veselšie. Moja transformácia sa završuje, všetko je ako má byť. Toto prijímam a som pripravený na nový život. Letím vyššie, som ľahký, moje starosti a obavy sú preč. Prijímam moju novú energiu, rozdávam radosť všade, kam idem.

Všetko, čo som zažil, je premenené na vzácne kamene skúseností. Tieto kamene si starostlivo strážim v krásnej zbierke môjho farebného života. Som za ne vďačný. Som slobodný. Vychádza slnko a svieti na všetko v mojom živote.

XIX. Slnko svojimi lúčmi osušuje posledné slzy. Viem, že každý má právo byť šťastný. Prajem všetkým to, čo je pre nich spravodlivé. Moja múdrosť priťahuje ostatných. Som optimisticky naladený. Všímam si znamenia okolo seba. Viem, že všetko a všetkým bude dobre.

Čo robiť zatiaľ

Čo robiť zatiaľ

Čo to teda príde a kedy?

2 týždne

Konečne sa vo svojej koži cítim ako ryba vo vode. Ostatné 34 ryby začínajú okolo mňa krúžiť. Mám viac možností, ale viem presne, ktorá je tá správna. Deje sa to, čo je spravodlivé. Vesmír pre nás nachystal správnu cestu, v správnom čase. Stretávam sa so svojou polovičkou. Spolu sme ako jin a jang. Dve spojené časti jedného celku. Poznáme sa odjakživa. Patríme k sebe.

1 mesiac

Duša, ktorá ku mne prichádza, má veľa skúseností. Prežila už toho veľa a presne vie, čo chce. Osud má pre nás nakreslenú dokonalú mapu budúcnosti. Viem, že prišiel niekto s kým to má budúcnosť a zmysel. Spolu nachádzame nový prístav v pokojných vodách. Moja samota a osamelosť sú u konca. Toto prijímam s pokorou a vďačnosťou.

2 mesiace

S kartou IX. pentaklov cítim, že toto je pre mňa ten správny partner. Cítim veľkú nádej a viem, že šťastie konečne našlo aj mňa. Mraky na mojom nebi sa roztiahli, som pokojný. Všetko čo sa mi deje, je požehnané a spravodlivé. Moja záhrada kvitne naplno, hojnosť ku mne prichádza vo všetkých oblastiach. Cítim stabilitu, dôveru a zázemie. Obaja máme záujem na našom vzťahu pracovať a budovať stabilné základy. Uvažujeme nad spoločnou dovolenkou. Našou spoločnou záľubou je more. Cítim sa šťastný a slobodný ako vták. Moje srdce našlo tú správnu kotvu. Poznám smer, ktorým idem.

3 mesiace

Naše srdcia sú navždy prepojené. Je medzi nami verné priateľstvo. Viem, že ma nikdy neopustí. Začíname uvažovať, kde bude náš spoločný rodinný krb. Možno by sme mohli mať aj psa. Naša budúcnosť je krásna a lesklá. Ochraňujeme jeden druhého. Spolu sme v bezpečí. Vieme sa jeden o druhého vždy oprieť.

Spolu prekonáme všetky prekážky, ktoré k nám prípadne prichádzajú s rýchlym vývojom nášho vzťahu. Naša budúcnosť je skvelá, zaslúžili sme si ju. Už treba len doložiť malý kúsok a všetko zapadne na správne miesto. Spolu to všetko zvládame.

6 mesiacov

Naša láska je naozaj silná. Dôverujeme jeden druhému a máme spoločnú víziu budúcnosti. Všetky kúsky skladačky zapadli presne na svoje miesto. Náš vzťah zo dňa na deň silnie. Jeden druhého nikdy neopustíme. Robíme si spolu dlhodobé plány. Nič nás nezastaví a nerozdelí. Hľadáme si spoločné bývanie. Naše rodinné sídlo. Náš nový domov, ktorý bude pre všetkých bezpečný a plný lásky.

Čo príde

Čo príde a kedy

Moja nová rodina

Moje modlitby ohľadom rodiny boli vypočuté. Aj napriek tomu, že cítim zmätok, je to v tejto fáze normálne. Prišla pre mňa šťastná zmena. Možno zistíme, že čakáme aj prírastok do rodiny. Prípadné zádrhele riešime diskutovaním, hovoríme si pravdu. Je nám pomáhané aj zhora. Všetko je presne také, ako som si to predstavoval. Žiarim šťastím. Náš domov je šťastný.

Serafína

Serafína

P.S. V prípade záujmu o osobný výklad, ma prosím kontaktujte. Nie som veštica, ale pomocou kariet  hľadám dôvody situácií, ktoré sa dejú a možné východiská z nich. Snažím sa, aby každý výklad človeku pomohol posunúť sa ďalej na ceste jeho života.

P.S1. Aby Vám neušli ďalšie výkladíky, dajte like našej stránke facebook.com/kaviarnovykoucing

P.S2. Ak chcete dostávať tipy na čítanie a zároveň zdieľať čo práve čítate, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.

P.S3. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂

P.S4. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste ma podporiť, použite na Vaše dobrovoľné príspevky IBAN SK51 1100 0000 0029 3528 9232. Vopred ďakujem 🙂

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA