Chcete sa naučiť chytiť svoj život pevne do rúk?

Chcete nájsť nový smer a byť spokojnejší?

Chcete zistiť čo naozaj chcete?

Koučing je metóda, ktorá Vám aj s týmto vie pomôcť. Kaviarňový koučing je koučing, ktorý sa uskutočňuje v kaviarni pri dobrej káve 🙂 Ide vlastne o bežné a príjemné posedenie pri dobrej káve spojené s rozhovorom o Vašom živote, o Vašich potrebách, o Vašich snoch a Vašich cieľoch. Koučingové stretnutie je rozhovor kouča (mňa) a klienta (Vy). Tento rozhovor riadi kouč a svojim otázkami smeruje klienta k preskúmaniu svojho života a nájdeniu odpovedí.

Ak chcete vedieť viac o tom, čo je koučing pozrite si krátke video  Čo je koučing 🙂

S čím všetkým Vám koučing pomôže?

Dosiahnutie vytúženej zmeny

Nájdenie vnútorného pokoja

Vybočenie zo zabehnutých koľají

Nájdenie vlastnej hodnoty

Odomknutie nových možností

Vybočenie z cyklických vzorcov

Skoncovanie s nudou a stereotypom

Zvýšenie si sebavedomia

Prekonanie strachu

Lepšia organizácia času

Ujasnenie si priorít

A mnoho ďalšieho 🙂

Poďte do toho spolu so mnou, toto je len základný zoznam toho, s čím Vám ja a koučing môžeme pomôcť. 🙂

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia Vašej otázky. Ochrana osobných údajov

P.S.: Koučingové stretnutie sa uskutoční v bratislavskej kaviarni podľa dohody alebo online.

Kto je Andrea Dzurošková

Andrea Dzurošková je kouč s medzinárodne uznávaným certifikátom. Osobnému rozvoju sa venuje už skoro 20 rokov a v roku 2015 úspešne ako najlepšia v ročníku ukončila bakalárske štúdium psychológie. Počas tohto obdobia stále hľadala spôsoby ako sa vysporiadať s toľkým množstvom informácií, dobrých návodov a skvelých rád ako žiť dobrý život. Zároveň chcela toto všetko predať ďalším ľuďom a pomáhať im v čo najväčšej možnej miere. Po rokoch štúdia, skúšania a overovania dnes už vie ako na to a preto využitím svojich vedomostí, schopností a overených koučovacích postupov úspešne vedie svojich klientov k nájdeniu tej pre nich správnej cesty. Všetky tieto svoje skúsenosti a vedomosti využila tiež pri tvorbe tréningu Žiarovka mysle.

Andrea Dzurošková

ČO HOVORIA MOJI ZÁKAZNÍCI

Kaviarňový koučing som sa rozhodla vyskúšať, pretože som dúfala, že pohľad profesionála mi pomôže objaviť, čo mi uniká, aby som sa vymotala z cyklických nefunkčných vzorcov, zahodila obavy a posunula sa ďalej profesionálne aj osobne. Nielenže sme spolu našli konkrétne kroky, ktoré môžem aktívne podniknúť a postupne dosiahnuť svoj cieľ, spoznala som aj nádhernú osôbku s inšpiratívnym príbehom, plnú ľudskosti a ochoty pomôcť. Po šálke voňavej kávy odídete zo svojho koučingového stretnutia pozitívne naladení, usmiati a plní nadšenia a motivácie sa konečne pustíte do plnenia svojich snov.
MajkaDula
Rozhovory s Andreou sú pre mňa cenné v tom, že mám od začiatku pocit že všetko sa dá vyriešiť, že na veci sa dá nazerať z rôznych uhlov pohľadu, a každý problém v zásade ani nie je problémom, skôr prostriedkom ako sa vyrovnávať s rôznymi životnými situáciami a aký postoj zaujať, lebo za všetko čo si vo svojom živote nastavíme, preberáme absolútnu zodpovednosť. Andrea je skvelá v tom, že jej otázky smerujú vždy o niečo hlbšie než sme bežne zvyknutí, a tým som nútená viac sa zamýšľať nad konkrétnou situáciou. Andrea ma vždy privedie k tomu, aby som si nastavila reálny cieľ a aj postupnosť jednotlivých krokov vedúcich k naplneniu. Jej koučing vrelo odporúčam a som rada, že mi je nablízku, keď sa potrebujem pohnúť vpred.
KlaudiMedicínsky reprezentant
Lucia
Ďakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa kurzu Žiarovka mysle a aj za Vašu rýchlu reakciu na pomoc. Kurz by som určite odporúčala. Videá sú krátke, takže nezaberú veľa času. Videá nabudia, aby človek sa venoval sám sebe a aby si uvedomil svoju dôležitosť. Veľmi sa mi páčilo video, kde som sa mala naučiť hovoriť nie. Niekedy je to veľmi ťažké venovať sa sama sebe a dovoliť si venovať čas. Kurz by som naozaj odporúčala každému. Máte veľmi príjemný hlas, čo je pri nahrávkach veľmi dôležité. Ďakujem za to čo robíte.
LuciaHR špecialista

Máte ďalšie otázky?

Bc. Ing. Andrea Dzurošková

Life a biznis kouč

Telefónne číslo: 0949 248 775

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia Vašej otázky. Ochrana osobných údajov