AKO SI ZVÝŠIŤ SEBAVEDOMIE,

ZMENIŤ SVOJE MYSLENIE

A UŽIŤ SI PRI TOM VIAC ZÁBAVY?

 

Naučte sa otvoriť svoju myseľ, ujasniť si čo chcete a Vaše sebavedomie vďaka tomu narastie...  

Chcete prestať riešiť čo si myslia druhí? Chcete nájsť možnosti na zvýšenie sebavedomia? Chcete sa naučiť urobiť viac pre seba?

Za posledných dvadsať rokov som sa venovala osobnému rozvoju a hľadala spôsob ako si viac veriť, byť v pohode sama so sebou a s okolím a za ísť si za tým, čo chcem.  Prečítala som stovky kníh o osobnom rozvoji, zvyšovaní motivácie, hľadania životnej pohody alebo existencii anjelov a trvalo mi dlho, kým som našla spôsob, ako sa mi to darí uskutočňovať. Trvalo mi veľmi dlho, kým som sa naučila ako sa prestať starať o to, čo si myslia druhí, ako sa sústrediť na to, čo je najdôležitejšie pre mňa a ako zistiť čo vlastne chcem, prekonať strach a vykročiť.

Možno, že i Vy máte podobný problém a neustále narážate na obmedzenia vo svojej hlave a tiež vo svojom okolí.

Dovoľte mi položiť tieto tri otázky:

 • Čo keby ste mali také sebavedomie, že by Vám bolo jedno čo si o Vás myslia druhí?
 • Čo keby ste sa venovali viac sebe, ovládli svoju myseľ a menej sa trápili?
 • Čo keby ste už konečne prišli na to, čo vlastne v živote chcete a išli si za tým?

Za mladých čias som si veľmi neverila. Som kvalitný introvert a nemám rada, keď je na mňa upriamená pozornosť. Moja povaha bola tiež skôr smutná. Keďže som jedináčik, často som sa cítila osamelá a neverila som si. Myslela som si, že nemám na to ísť si za svojimi snami a pýtať si to, čo by som chcela. Mala som pocit, že si to nezaslúžim. Nebola som veľmi odvážna, veď ticho sedieť v kúte a nič neriskovať je v podstate fajn. Avšak vôbec som sa necítila dobre.

Cítila som, že by to ale mohlo ísť aj inak. Chcela som sa naučiť byť v pohode, mať optimistickú myseľ, veriť, že veci dobre dopadnú. Chcela som vôbec byť schopná ísť si za tým, čo ma baví. Chcela som sa naučiť veriť si, vedieť, že na to mám a že som dosť dobrá.

Nevedela som však ako na to.

Keďže som bola introvert, jediné čo mi napadlo, bolo čítať knihy. Postupne sa mi dostávali do ruky rôzne tituly a ja som čítala a čítala. Zo začiatku mi to vôbec  nedávalo zmysel. Pamätám si jednu z prvých kníh od Luise Hayovej Miluj svoj život. Čítanie tej knihy ma vytočilo. Bola som zúrivá, nechápala som, čo to tá píše. Veď to nie je predsa také jednoduché. Život nie je taký jednoduchý, nebudem si predsa o niečom myslieť, že to mám, keď to nemám. 

Kníh som čítala stále viac a viac.

Pri ich čítaní sa na mňa valili rôzne teórie, najlepšie riešenia, odporúčané postupy, skvelé rady, fantastické myšlienky. Skúšala som vyberať, čo by mohlo fungovať. Avšak bolo toho veľmi veľa a častokrát som bola zmätená, čo si vybrať. Bola som zúfalá, nešťastná. Chcela som, aby mi bolo lepšie. Chcela som si viac veriť, chcela som si ísť za tým, čo ma baví, tráviť čas zmysluplne a byť v pohode s okolím. Nechcela som sa obzerať na to, čo si druhí o mne myslia, čakať na uznanie od okolia. Chcela som byť odvážna a vedieť čo v živote chcem. Chcela som sa cítiť ako hviezda a netrápiť sa nevyužitými šancami.

Pracovala som na sebe dlhé roky
Čítala som knihy, žila som svoj život, pokúšala som sa veci zmeniť, dopúšťala som sa chýb, stále som však nevedela čo s tým mám robiť.

 

 

Potom som objavila Paula Coelha, ktorý sa stal mojich vzorom a veľkým učiteľom.

 

Paulo Coelho

Jeho knihy a citáty ma inšpirovali, dodávali mi silu a ukazovali, že vždy si treba ísť za tým, čo človek naozaj chce. Ešte aj dodnes sú jeho výroky pre mňa veľmi mocné a dnes už viem, že aj pravdivé.

 

Pamätám si ako ma vtedy oslovil jeden jeho citát: \"Ak sa neopýtaš, odpoveď je stále NIE!\"

A tiež podobný citát od slávneho hokejistu Wayne Gretzkyho \"Všetky strely, ktoré nevystrelíš, zostanú nepremenené\".

Vtedy mi to konečne došlo!

\"TO JE ONO!\" povedala som si. Všetko je to len a len na mne. Skúšať, pýtať sa, nevzdať sa. Veď ak sa opýtam, možno to získam. Ak sa opýtam, možno sa niečo zmení a v podstate to pravdepodobne prežijem. Ak sa neopýtam, nebudem mať nič. 

Takto som to postupne začala skúšať. Malými krôčikmi som pretvárala svoje myslenie. Postupne som sa naučila poznať svoju hodnotu a dnes už viem, že moja hodnota je vysoká bez ohľadu na to, čo si o tom myslia iní ľudia. Naučila som sa, že v každej situácii, na ktorej mi záleží, je nutné urobiť prvý krok. Naučila som sa, že ak ten prvý krok neurobím, výsledok bude rovnaký, teda žiadny. Avšak, ak pozbieram odvahu, prekonám strach a urobím prvý krok, môžem veľa získať. Stratiť nemám čo, lebo pôvodne som danú vec nemala. Keď som sa naučila odhaliť čo vlastne chcem a ísť si za tým, bolo treba neriešiť čo si o tom myslí okolie. Netrápiť sa tým, čo si bude myslieť okolie, keď ja si pôjdem svojou vlastnou cestou, keď si pôjdem cestou, ktorá nie je až taká typická. Rovnako som sa časom naučila rozoznať situácie, v ktorých je po prvotnom neúspechu potrebné hľadať ďalší krok a v ktorých je potrebné nechať to tak, prijať realitu a zamerať sa na niečo iné. Naučila som sa tiež žiť tak, aby ma prípadný neúspech neodradil, ale aby som sa nevzdala a išla ďalej a robila to, čo je pre mňa dôležité a venovala svoj čas veciam, ktoré ma bavia a na ktorých mi záleží.

Takto som teda postupným študovaním kníh od významných osobností a skúšaním teórií v praxi dokázala z tých mnohých názorov, postupov, skvelých návodov a myšlienok vybrať tie, ktoré fungujú. Našla som techniky ako žiť, ako byť sebavedomá, ako vedieť čo chcem a ísť si za tým bez ohľadu na okolie. A hlavne som sa naučila mať rada samu sebarobiť pre seba v tej ktorej chvíli len to najlepšie a najdôležitejšie.

 

Toto je dôvod, prečo som vytvorila online tréning Žiarovka mysle.

Chcela by som Vám odovzdať svoj návod ako na to. Svoj osobný návod ako sa postupne dá pretvoriť myslenie, prestať sa porovnávať s druhými, veriť si. Jednoduché a overené postupy ako sa menej trápiť, vedieť zistiť čo chcem a ísť si za tým. A užiť si pri tom aj viac zábavy!

Som presvedčená o tom, že keď som svoje myslenie dokázala zmeniť ja, dokážete to aj Vy. A preto som sa rozhodla dať Vám stručné a jasné návody ako na to. Nie je totiž dôležité čítanie niekoľko sto stranových kníh, nekončené uvažovanie nad tým, čo by som mala urobiť či počúvanie overených rád od dobrých kamarátov. Toto všetko je strata času.

Tréning Žiarovka mysle obsahuje 30 online lekcií a dodá výsledky. Stačí, keď budete naozaj chcieť, otvoríte svoju myseľ a budete aplikovať kroky z jednotlivých lekcií. Takto sa postupne a opakovanými pokusmi toto dá dosiahnuť.

Okrem čítania kníh ma ľudské správanie, psychika a myslenie zaujímali stále viac a viac. Preto som sa v roku 2012 rozhodla prihlásiť na štúdium Psychológie. Na moje štúdium som si vybrala súkromnú Paneurópsku vysokú školu v Bratislave. Keďže som predtým už dobrých viac ako 10 rokov pracovala v počítačových firmách v odbore informačné technológie, ktorý som vyštudovala pôvodne, všetci sa čudovali. 

 

Kukali na mňa ako na blázna, ktorý asi nemá čo s voľným časom. Mňa však štúdium veľmi bavilo. Aj napriek tomu, že som vtedy pracovala na plný úväzok na projekte, kde som viedla tím štyroch chlapov, školu som zvládla výborne a dosiahla som najlepšie študijné výsledky v ročníku. 

 

 

 

V roku 2018 som absolvovala akreditovaný kurz Kouč104 pod vedením elitnej koučky Silvie Langermann.

Po absolvovaní tohto kurzu, ktorý bol ukončený skúškou pred komisiou, som získala medzinárodne uznávaný certifikát ICF kouča.

Po skončení školy som začala hľadať cesty ako viac pomáhať ľuďom. Hľadala som cesty ako moje vedomosti a prístup k životu odovzdať ďalej. Postupne sa mi to začínalo vyjasňovať a vedela som, že koučing bude pre mňa správna cesta. V roku 2017 som založila som stránky Kaviarňového koučingu, na ktorých okrem iného sprostredkujem citáty a výroky z kníh, ktoré som čítala a inšpirovali ma v živote a tiež k vytvoreniu tohto online tréningu. 

Tento certifikát zaručuje, že moje služby sú na najvyššej úrovni.

Zároveň ma tiež zaväzuje k dodržiavaniu etických princípov nielen v mojej práci, ale aj v mojom živote. Tieto etické princípy sú súčasťou etického kódexu medzinárodnej asociácie koučov (ICF - International Coach Federation). 

Okrem môjho vzdelania, vedomostí a získaných diplomov či certifikátov sú pre mňa dôležité hodnoty, ktoré vyznávam. Hodnotami, na ktoré nedám dopustiť, sú sloboda, slušnosť, čas, poctivosť, kvalita, presnosť, dodržanie slova, dôvera, kvalita a jednoduchosť. Všetky tieto hodnoty nájdete v celom mojom prístupe k životu, ľuďom okolo mňa, klientom, zároveň sa odrážajú v mojej práci a tiež v tomto tréningu. 

Rozhovory s Andreou sú pre mňa cenné v tom, že mám od začiatku pocit že všetko sa dá vyriešiť, že na veci sa dá nazerať z rôznych uhlov pohľadu, a každý problém v zásade ani nie je problémom, skôr prostriedkom ako sa vyrovnávať s rôznymi životnými situáciami a aký postoj zaujať, lebo za všetko čo si vo svojom živote nastavíme, preberáme absolútnu zodpovednosť. Andrea je skvelá v tom, že jej otázky smerujú vždy o niečo hlbšie než sme bežne zvyknutí, a tým som nútená viac sa zamýšľať nad konkrétnou situáciou. Andrea ma vždy privedie k tomu, aby som si nastavila reálny cieľ a aj postupnosť jednotlivých krokov vedúcich k naplneniu. Jej koučing vrelo odporúčam a som rada, že mi je nablízku, keď sa potrebujem pohnúť vpred.
Klaudiamedicínsky reprezentant
Kaviarňový koučing som sa rozhodla vyskúšať, pretože som dúfala, že pohľad profesionála mi pomôže objaviť, čo mi uniká, aby som sa vymotala z cyklických nefunkčných vzorcov, zahodila obavy a posunula sa ďalej profesionálne aj osobne. Nielenže sme spolu našli konkrétne kroky, ktoré môžem aktívne podniknúť a postupne dosiahnuť svoj cieľ, spoznala som aj nádhernú osôbku s inšpiratívnym príbehom, plnú ľudskosti a ochoty pomôcť. Po šálke voňavej kávy odídete zo svojho koučingového stretnutia pozitívne naladení, usmiati a plní nadšenia a motivácie sa konečne pustíte do plnenia svojich snov.
Máriadula
Ďakujem veľmi pekne za možnosť zucastnit sa kurzu ziarovka mysle a aj za Vasu rychlu reakciu na pomoc. Kurz by som urcite odporucala . Videa su kratke, takze nezaberu vela casu. Videa nabudia aby clovek sa venoval sam sebe a aby si uvedomil svoju dolezitost. Velmi sa mi pacilo video kde som sa mala nacit hovorit nie. Niekedy je to velmi tazke venovat sa sama sebe a dovolit si venovat cas. Kurz by som naozajodporucala kazdemu. Mate velmi prijemny hlas co je pri nahravkach velmi dolezite.
Lucia
LuciaHR špecialista

Predstavujem Vám vynovený online tréning Žiarovka mysle 🙂

Online tréning Žiarovka mysle obsahuje 20 základných lekcií. Ide o krátke a jednoduché videá. Tieto videá obsahujú postupy, ktoré keď začnete aplikovať vo svojom živote, prinesú výsledky. Tento tréning je navrhnutý tak, aby Vás dlhodobo sprevádzal na Vašej ceste. Všetky lekcie sú opakovane použiteľné a vždy prinesú nové fantastické výsledky.

Jednotlivé lekcie sa Vám budú odkrývať postupne, deň po dni. Video je možné počas pozerania zastaviť a pracovať svojim vlastným tempom. Alebo si video môžete pozrieť na jeden krát a potom sa k nemu ľubovoľný počet krát vrátiť.

Každé video je možné si stiahnuť aj vo formáte mp3 a zobrať si nahrávku zo sebou.

Ku každému videu je priložený pracovný zošit, ktorý kopíruje úlohy zadané vo video lekcii. Namiesto pracovného zošita je možné použiť ľubovoľný papier a pero. Ideálne je úlohy a poznámky, ktoré si urobíte k danej lekcii, odkladať. Všetky lekcie sú totiť opakovateľne použité.

Jednotlivé lekcie sa Vám budú sprístupňovať po dňoch. Teda po 20 dňoch budete mať k dispozícii 20 video lekcií. Tieto lekcie Vám zostávajú už doživotne prístupné, je teda možné použiť ich znova. Rovnako tiež mp3 nahrávky a pracovné zošity.

Dokonca presne na toto sú lekcie určené. Každá lekcia je urobená tak, že ju môžete použiť dookola, keď zrovna budete mať taký deň, v  ktorom sa Vám tá ktorá téma bude hodiť alebo sa budete chcieť posunúť ďalej. Jednoducho si lekciu pustíte znova a vezmete si pôvodný pracovný zošit alebo nový a pokračujete v práci na svojom skvelom živote.

Tréning Žiarovka mysle je rozšírený aj o 10 bonusových lekcií. Tieto lekcie sú trošku dlhšie, takže práca s nimi môže zabrať viac času.  Vďaka týmto bonusovým lekciám sa naučíte cítiť ako hviezda, zistite čo naozaj chcete, naučíte sa stanoviť si ciele a ujasníte si priority. Naučíte sa tiež jednoduchými koučovacími metódami ako zmeniť svoje správanie, nerobiť to, čo robiť nechcete alebo ako získať viac času na dôležité veci

Pod každou lekciou sa nachádza zoznam úloh, ktorými si počas pozerania videa či počúvania mp3 a následnej práce s pracovným zošitom prejdete. Ak danú úlohu urobíte, označíte ju za splnenú. Na úvodnej nástenke k tréningu si potom môžete sledovať svoj celkový pokrok plnenia jednotlivých zadaných úloh.

To znamená, že tréning Žiarovka mysle by Vám mohol trvať cca 30 dní. Počas týchto dní si budete prechádzať jednotlivé lekcie a naučíte sa robiť drobné či väčšie krôčiky na pretvorenie svojho myslenia. Alebo sa v ten, ktorý deň naučíte ako napríklad urobiť niečo pre seba, ako si viac veriť alebo ako sa nestarať o to, čo si o Vás myslia druhí. 

Jednotlivé lekcie na seba nijako nenadväzujú a preto je možné použiť ich v ľubovoľnom poradí. Jediným poradím je ich postupné odkrývanie, ale toto je len preto, aby ste si mohli jednotlivé témy prechádzať postupne.

Jednotlivé video lekcie tréningu Žiarovka mysle sú krátke, avšak veľmi účinné. Primerná dĺžka videa v tréningu je okolo 3,5 minúty. To znamená, že ich pozretie alebo vypočutie Vám naozaj nezaberie veľa času. Každú lekciu je vhodné doplniť prácou s pracovným zošitom, ktorý dopľňa tému lekcie a otvára priestor pre uvažovanie.

Všetky lekcie je možné opakovane použiť, teda pokiaľ sa vo Vašom živote niečo v tej ktorej oblasti zmení, nie je potrebné zháňať a kupovať si iné tréningy. Jednoducho sa stačí znova vrátiť k danej lekcii a pustiť sa do nej. A nové pustenie lekcie Vám priniesie nové výsledky a posunie Vás znova ďalej

 

 

Online tréning Žiarovka mysle obsahuje základnú a bonusovú časť dokopy v 30 lekciách

Žiarovka mysle náhľad

Základná časť obsahuje:

 • 20 videolekcií
 • 20 praktických pracovných zošitov ku každej lekcii
 • 20 nahrávok vo formáte mp3 ku každej lekcii
 • Úlohy pod každou lekciou
 • Možnosť sledovať svoj celkový pokrok v tréningu

Vďaka základnej časti tréningu sami dokážete:

 • Mať sa viac rád
 • Urobiť viac pre seba
 • Užiť si viac zábavy
 • Menej sa trápiť
 • Neriešiť čo si myslia druhí
 • Byť viac pozitívny
 • Hľadať nové možnosti
 • Ísť do akcie
 • Zabudnúť na problémy
 • Nájsť veci, na ktorých Vám záleží
 • Žiť v prítomnosti
 • Mať pozitívny vzťah k peniazom
 • Neporovnávať sa s inými
 • Zažiť viac pohody

Bonusová časť tréningu obsahuje:

 • 10 bonusových videolekcií
 • 10 bonusových pracovných zošitov
 • 10 bonusových nahrávok vo formáte mp3
 • Úlohy pod každou bonusovou lekciou
 • Možnosť sledovať svoj celkový pokrok v tréningu

Vďaka bonusovej časti teda navyše sami dokážete:

 • Odhaliť čo naozaj chcete
 • Cítiť sa ako hviezda
 • Definovať si svoj cieľ
 • Ujasniť si priority
 • Urobiť prvý krok
 • Zbaviť sa zlozvyku
 • Zmeniť svoje správanie
 • Metódu ako získať viac času

Vstupom do kompletného tréningu Žiarovka mysle teda získate:

 • 20 základných videolekcií
 • 20 praktických pracovných zošitov ku každej lekcii
 • 20 nahrávok vo formáte mp3 ku každej lekcii
 • 10 bonusových videolekcií
 • 10 bonusových praktických pracovných zošitov
 • 10 bonusových nahrávok vo formáte mp3
 • Úlohy pod každou lekciou
 • Možnosti zdieľať komentáre priamo pod lekciou
 • Možnosť sledovať svoj celkový pokrok v tréningu
 • Moju osobnú podporu počas 60 dni od vstúpenia do tréningu
 • Komunitu ľudí pracujúcich na sebe
 • Podporu komunity účastníkov tréningu
 • Možnosť zdieľať svoje otázky, pocity, skúsenosti pri absolovaní tréningu

Cena kompletného tréningu Žiarovka mysle je 59,- EUR. 

Aktuálne letná akcia zadaním zľavového kódu LETO2022 - CENA LEN 9 EUR!!!

Kompletný vynovený online tréning Žiarovka mysle trvá 30 dní.

Keď to teda zhrniem v letnej akcii len za 9 EUR sa môžete napríklad naučiť:

 • Mať sa viac rád
 • Menej sa trápiť
 • Urobiť niečo pre seba
 • Užiť si viac zábavy
 • Neporovnávať sa s inými ľuďmi
 • Nestarať sa o to, čo si myslia iní
 • Už nemať viac problémy
 • Byť viac pozitívny
 • Hľadať nové možnosti
 • Vedieť čo chcem
 • Poznať svoje priority
 • Stanoviť si cieľ
 • Cítiť sa ako hviezda
 • Užiť si viac pohody
 • Poraziť samotu
 • Ovládnuť svoj hnev
 • Zmierniť stres

Zakúpením kompletného tréningu Žiarovka mysle teda získate:

 • 20 videolekcií
 • 20 praktických pracovných zošitov ku každej lekcii
 • 20 nahrávok vo formáte mp3 ku každej lekcii
 • 10 bonusových videolekcií
 • 10 bonusové praktických pracovných zošitov ku každej bonusovej lekcii
 • 10 nahrávok vo formáte mp3 ku každej bonusovej lekcii
 • Úlohy pod každou lekciou
 • Možnosť sledovať svoj celkový pokrok v tréningu
 • Komunitu ľudí pracujúcich na sebe
 • Podporu komunity účastníkov tréningu
 • Možnosť zdieľať svoje otázky, pocity, skúsenosti pri absolovaní tréningu

Toto však ešte stále nie je všetko! 🙂

Totiž spolu so vstupom do online tréningu Žiarovka mysle tiež získate:
 • Moju osobnú mailovú podporu na 30 dní od zakúpenia
 • Moju osobnú mailovú bonusovú podporu na ďalších 30 dní po ukončení lekcií
 • Videá, mp3 a pracovné zošity na opakované a nekonečné použitie
 • Mp3 a pracovné zošity doživotne k dispozícii
 • Možnosť zakúpiť si koučingové stretnutie (aj online) za zvýhodnenú cenu
 • Možnosť zakúpiť si online výklad kariet za zvýhodnenú cenu

V rámci koučingového stretnutia okrem toho získate navyše:

 • Váš osobný manuál pre lepší deň
 • Návod na šírenie dobra
 • Malú meditáciu
 • Silné a v praxi overené citáty
 • Mnou osobne odporúčaný zoznam motivačných kníh
 • Malý darček
 • Kávu - v prípade osobného stretnutia 🙂

Andrea Dzurošková je kouč s medzinárodne uznávaným certifikátom. Osobnému rozvoju sa venuje už skoro 20 rokov a v roku 2015 úspešne ako najlepšia v ročníku ukončila bakalárske štúdium psychológie. Počas tohto obdobia stále hľadala spôsoby ako sa vysporiadať s toľkým množstvom informácií, dobrých návodov a skvelých rád ako žiť dobrý život. Zároveň chcela toto všetko predať ďalším ľuďom a pomáhať im v čo najväčšej možnej miere. Po rokoch štúdia, skúšania a overovania dnes už vie ako na to a preto využitím svojich vedomostí, schopností a overených koučovacích postupov úspešne vedie svojich klientov k nájdeniu tej pre nich správnej cesty. Všetky tieto svoje skúsenosti a vedomosti využila tiež pri tvorbe tréningu Žiarovka mysle.

Čo sa ma často pýtate o tréningu Žiarovka mysle:

(pre odpoveď kliknite na otázku)

Čo keď lekciám nebudem rozumieť?

Jednotlivé lekcie sú veľmi krátke a jednoduché. Ku každej lekcii je praktický pracovný zošit, ktorý zodpovedá téme a úlohám zadaným v jednotlivých lekciám.

Nechcem v tom byť sám/sama

Spolu so vstupom do tréningu získate tiež prístup do uzavretej facebookovej skupiny, ktorá bude prístupná len pre absolventov tohto tréningu. V tejto skupine môžete zdieľať svoje pokroky, pocity a polená pod nohami. Do komunikácie v tejto skupine sa budem pravidelne zapájať aj ja osobne a podporovať Vás v ďalšom napredovaní.

Čo keď mi lekcie nič nedajú?

Všetky postupy, ktoré sú v týchto lekciách, sú overené a zaručene fungujú. Pokiaľ ich budete opakovane používať a otvoríte svoju myseľ, výsledky sa zaručene dostavia.

Čo keď si s niečím nebudem vedieť poradiť?

Ak narazíte na niečo, kde sa zaseknete, môžete využiť okrem facebookovej skupiny aj moju osobnú mailovú podporu. Túto získate spolu so zakúpením tréningu automaticky na 30 dní. K tomuto Vám dávam bonus na ďalších 30 dní. Teda dokopy získavate moju mailovú podporu na 60 dní od zakúpenia tréningu. Okrem toho si k tréningu môžete zakúpiť koučingové stretnutie za zvýhodnenú cenu, kde si môžeme veci prejsť spolu aj osobne.

Nerozumiem cudzím slovám

Všetky použité slová sú obyčajné, nie sú použité žiadne odborné slová, ani špeciálne termíny. Dokonca slová ako prokrastinácia, komfortná zóna alebo time manažment sú už cudzie slová, ani jedno z nich a ani žiadne zložité slovo v týchto lekciách nenájdete.

Nemám čas sa tomu venovať pravidelne

Všetky videá sú veľmi krátke, v priemere okolo 3,5 minút. Zároveň si každé video viete stiahnuť aj ako mp3 a vypočuť si ho hocikde. Následná práca s pracovným zošitom je možná hocikde, počas šoférovania alebo pri jazde v mhd môžete nad danou témou premýšľať. Keď si neskôr nájdete čas, tak si k pracovným zošitom sadnete a spravíte si poznámky.

Čo keď niektorú lekciu preskočím?

Pokiaľ niektorú lekciu vynecháte či preskočíte, je to úplne v poriadku. Jednotlivé témy sú samostatné a vôbec na seba nenadväzujú, je teda možné sa im venovať v ľubovoľnom poradí.

Čo ak sa k lekciám pár dní nedostanem?

Pokiaľ budete mať dni, kedy budete veľmi vyťažení a nebudete mať čas sa v tej ktorý deň lekcii venovať, nič sa nedeje, lekcie sú pre Vás stále prístupné a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.

Zobral som si so sebou mp3, ale zabudol som si stiahnuť pracovný zošit

Buďte v kľude, pracovné zošity presne kopírujú tému videa a namiesto pracovného zošita môžete použiť hocijaký papier.

A nezabudnite, po zakúpení tréningu Vám dávam 100 % garanciu vrátenia peňazí 30 dní od nákupu.

K tomuto Vám pridám garanciu na ďalších 30 dní, aby ste mali dostatok času si jednotlivé lekcie prejsť a vyskúšať.

Takže ak to zhrniem, od zakúpenia tréningu Vám dávam garanciu 60 dní na vrátenie peňazí. Stačí, keď mi pošlete mail s tým, že chcete peniaze späť a ja Vám bez akýchkoľvek ďalších otázok peniaze vrátim. 

A aj v prípade vrátenie peňazí Vám zostávajú k dispozícií stiahnuté pracovné  zošity a mp3 nahrávky.

Vstúpte do kompletného online tréningu Žiarovka mysle ešte DNES a získajte za zvýhodnenú cenu toto všetko:

 • 20 videolekcií
 • 20 praktických pracovných zošitov ku každej lekcii
 • 20 nahrávok vo formáte mp3 ku každej lekcii
 • 10 bonusových videolekcií
 • 10 bonusových praktických pracovných zošitov
 • 10 bonusových nahrávok vo formáte mp3
 • Úlohy pod každou lekciou
 • Možnosť sledovať svoj celkový pokrok v tréningu
 • Moju osobnú mailovú podporu na 30 dní od zakúpenia
 • Moju osobnú mailovú bonusovú podporu na ďalších 30 dní po ukončení lekcií
 • Videá, mp3 a pracovné zošity na opakované a nekonečné použitie
 • Videá, mp3 a pracovné zošity doživotne k dispozícii
 • Možnosť zakúpiť si koučingové stretnutie za zvýhodnenú cenu
 • Možnosť zakúpiť si online výklad kariet za zvýhodnenú cenu
 • Váš osobný manuál pre lepší deň
 • Návod na šírenie dobra
 • Malú meditáciu
 • Moje najobľúbenejšie citáty
 • Mnou osobne odporúčaný zoznam motivačných kníh
 • Malý darček
 • Káva zdarma (v prípade osobného stretnutia)

Tak kedy začnete plniť svoje sny, veriť si a robiť to, čo je pre Vás naozaj dôležité, keď nie dnes?

Tréning Žiarovka mysle Vám ponúka overené metódy a návody ako zmeniť svoje myslenie, svoj deň a zároveň svoj život. Popri tomto zároveň zvýši Vaše sebavedomie, naučíte sa urobiť niečo pre seba a nestarať sa o to, čo si myslia ostatní.

Nečakajte na zajtra, najdôležitejšie je DNES. V tréningu Žiarovka mysle nájdete overené postupy a návody na podporu Vášho sebavedomia, uvedomenie si vlastnej hodnoty a plnenia Vašich snov. Idete do toho? 

Začnete už DNES meniť svoj život?

Máte ďalšie otázky?

Andrea Dzurošková

Kouč, mentor