OBJEDNÁVKA VYNOVENÉHO ONLINE KURZU ŽIAROVKA MYSLE

ÁNO, chcem byť sebavedomý, mať sa rád, zistiť čo naozaj chcem, plniť si svoje sny a nestarať sa o to, čo si o tom myslia ostatní!

Nejaké ďalšie otázky?

info@kaviarnovykoucing.sk

Vstupom do tohto kurzu získate:

 • 30 videolekcií
  v celkovom trvaní viac ako 90 minút
 • 3 formy každej lekcie
  mp3, video, pracovný zošit
 • 30 praktických pracovných zošitov
  ku každej lekcii
 • 4 skutočné koučovacie metódy
  na zlepšenie seba samého
 • 30 MP3 nahrávok a pracovných zošitov
  po stiahnutí doživotne k dispozícii
 • 1 tajný bonus
  o tom, že všetko je v poriadku
 • Podporu komunity účastníkov tréningu + 60 dní moja osobná podpora
 • 60 dňová garancia vrátenia peňazí
  Stačí do 60 dní od uhradenia objednávky napísať mail a ja Vám bez otázok vrátim peniaze

Koľko ušetríte:

 • xx,- EUR za koučingové sedenia
  vďaka skutočným koučovacím metódam, ktoré sa sami naučíte používať nebudete potrebovať kouča 🙂

1 DEŇ TRÉNINGU ZA NECELÉ 2 EURÁ

ALEBO LEN 9 EUR V LETNEJ AKCII

(ZADAJ ZĽAVOVÝ KÓD LETO2022)

Ďakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa kurzu Žiarovka mysle. Kurz by som určite odporúčala. Videá sú kratke, takze nezaberu vela casu. Videa nabudia aby clovek sa venoval sam sebe a aby si uvedomil svoju dolezitost. Velmi sa mi pacilo video kde som sa mala nacit hovorit nie. Niekedy je to velmi tazke venovat sa sama sebe a dovolit si venovat cas. Kurz by som naozajodporucala kazdemu. Mate velmi prijemny hlas co je pri nahravkach velmi dolezite.
Lucia
LuciaHR špecialista
Rozhovory s Andreou sú pre mňa cenné v tom, že mám od začiatku pocit že všetko sa dá vyriešiť, že na veci sa dá nazerať z rôznych uhlov pohľadu, a každý problém v zásade ani nie je problémom, skôr prostriedkom ako sa vyrovnávať s rôznymi životnými situáciami a aký postoj zaujať, lebo za všetko čo si vo svojom živote nastavíme, preberáme absolútnu zodpovednosť. Andrea je skvelá v tom, že jej otázky smerujú vždy o niečo hlbšie než sme bežne zvyknutí, a tým som nútená viac sa zamýšľať nad konkrétnou situáciou. Andrea ma vždy privedie k tomu, aby som si nastavila reálny cieľ a aj postupnosť jednotlivých krokov vedúcich k naplneniu. Jej koučing vrelo odporúčam a som rada, že mi je nablízku, keď sa potrebujem pohnúť vpred.
Klaudiamedicínsky reprezentant
Kaviarňový koučing som sa rozhodla vyskúšať, pretože som dúfala, že pohľad profesionála mi pomôže objaviť, čo mi uniká, aby som sa vymotala z cyklických nefunkčných vzorcov, zahodila obavy a posunula sa ďalej profesionálne aj osobne. Nielenže sme spolu našli konkrétne kroky, ktoré môžem aktívne podniknúť a postupne dosiahnuť svoj cieľ, spoznala som aj nádhernú osôbku s inšpiratívnym príbehom, plnú ľudskosti a ochoty pomôcť. Po šálke voňavej kávy odídete zo svojho koučingového stretnutia pozitívne naladení, usmiati a plní nadšenia a motivácie sa konečne pustíte do plnenia svojich snov.
Máriadula

Andrea Dzurošková

Pomáham ľuďom žiť vysnívané životy a ísť za svojimi snami. Verím, že každý z nás môže byť v pohode a žiť podľa seba.