Kvantová regresná terapia

Vyriešte čokoľvek neriešiteľné vo Vašom živote pomocou kvantovej regresnej terapie. Prestaňte byť zaseknutí, vezmite svoj život do vlastných rúk a skutočne sa spoznajte!

Vynovený Online kurz Žiarovka mysle

Chcete byť sebavedomý, mať sa rád, zistiť čo naozaj chcete, plniť si svoje sny a nestarať sa o to, čo si o tom myslia ostatní? Ak ste odpovedali áno, tak presne pre vás je tu vynovený online kurz Žiarovka mysle. Tento online kurz obsahuje 20 základných a 10 bonusových lekcií, vďaka ktorým sa Váš život zlepší. Zároveň získate aj skvelé nástroje na sebakoučing a budete môcť  na sebe pracovať bez osobných stretnutí s koučom.

Online výklad kariet + konzultácia 

Riešite aktuálne niečo s čím si neviete rady? Potrebujete vyjasnenie nejakej situácie? Rozhodujete sa a neviete ako ďalej? Chceli by ste vedieť čo vás čaká v budúcnosti? Chcete viac preskúmať svoje podvedomie? Poznať svoje bloky na ceste ku šťastiu?

Využite online výklad kariet s konzultáciou v trvaní cca 60-75 minút.

Koučing - skype / osobne v Bratislave - firemní aj individuálni klienti

Koučing ako nástroj osobného rozvoja ponúka podporu pre tých, ktorí chcú zmeniť svoj život, začať si plniť svoje sny a ciele. Je je veľmi efektívny, rýchly, šetrí čas a prináša výsledky. Koučing prináša pozitívnu zmenu! 🙂

Pre lepšie pochopenie čo je koučing, pozriete si krátke video, ktoré som pre Vás pripravila alebo kliknite na tlačidlo nižšie a zistite ako môže koučing pomôcť práve Vám.

Máte nejaké otázky? 

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia Vašej otázky. Ochrana osobných údajov