Čo príde

Ako pracujem a robím výklady

Ako Vám viem pomôcť cez výklad kariet?

V tomto článku som sa rozhodla popísať princíp mojej práce s kartami. Zároveň by som vám rada vysvetlila, ako karty asi fungujú a čo môžete očakávať od výkladu, ktorý pre Vás pripravím. Tiež by som chcela, aby sme si ujasnili, že na to, aby nám karty dali čo najlepšiu odpoveď, je potrebné, aby sme my im položili čo najlepšiu otázku 🙂

Nie som veštica

Pokiaľ chcete riešiť otázky súvisiace s predpoveďou budúcnosti, u mňa nie ste na správnom mieste 🙂

Niežeby som k tomu karty nevedela použiť, ale ja karty týmto smerom odmietam zneužívať. Myslím si, že pre každého z nás nie je až tak dôležité to, čo sa stane, ale ako sa ja dokážem pripraviť na všetko, čo život prinesie. Nepovažujem za dôležité vedieť, čo cíti a robí niekto druhý. Dôležité je to, čo cítim ja, prečo to tak cítim a čo s tým môžem urobiť!

Z otázok mojich klientov vidím, že veľa  ľudí nie je ochotných prevziať zodpovednosť za svoj život. Chcú vedieť, čo bude, čo sa stane, kedy sa to stane. Neuvedomujú si však, že zväčša je potrebné pre to aj niečo urobiť. A v konečnom dôsledku chcú, aby karty urobili rozhodnutie za nich a povedali im, čo majú spraviť.

Naozaj chcete nechať karty žiť život za Vás? 🙂

Ako robím výklady

Na začiatku sa snažím, aby ste si stanovili čo najpresnejšie otázku, situáciu, ktorú ideme riešiť. Tu príde často k stroskotaniu našej spolupráce 🙂 Samozrejme, že viem rozhodiť karty na stôl a tieto mi ukážu, či sa vzťah rozpadne, či sú vo vzťahu problémy alebo sa blíži nejaká zmena vo Vašom živote.

Úprimne si položme otázku, čo z takého výkladu daný človek má?

Z môjho uhla pohľadu pramálo. Mojou prácou je, aby si každý povedal, čo vlastne chce. Aby sa každý z vás zamyslel, ako by chcel, aby ten jeho život vyzeral. Aby každý z vás pochopil, že to, čo cíti či urobí ten druhý v podstate nie je Váš problém.

Pre Vás by mala byť dôležitá práca na sebe a to, aby ste vedeli s danou situáciou naložiť, poučiť sa z nej, poďakovať a odpustiť. A následne zapracovať na sebe a svojom ďalšom živote.

Na základe toho, s čím ma často kontaktujete, napíšem Vám zopár príkladov otázok, ktoré majú moje karty rady 🙂

 • chcela by som do pol roka vyriešiť môj aktuálny vzťah, na čo sa mám zamerať, aby som tento rozchod zvládla?
 • zvažujem najbližší mesiac dať výpoveď v práci, ako by to pre mňa bolo, kebyže ju dám a aké by to bolo kebyže ju nedám?
 • moje aktuálne bývanie mi nevyhovuje, čo mám urobiť, aby som sa najbližšie mesiace presťahovala?
 • dejú sa mi zvláštne veci v práci, čo sa mám z tejto situácie naučiť?
 • opakovane sa mi sníva ten istý sen, čo to znamená?
 • v našom vzťahu to už dlhšie škrípe, čo by som mala teraz robiť, aby som tento vzťah zachránila?
 • mám také a také zdravotné problémy, čo mi tým chce moje telo povedať?
 • pohádala som sa s kamarátkou, čo by som mala urobiť, aby sa náš vzťah napravil?
 • čo by som mala urobiť, na čom zapracovať, aby sa ku mne vrátil expartner?
 • často sa mi opakuje taká a taká situácia, čo stále neviem pochopiť?
 • dostala som zaujímavú pracovnú ponuku, ktorú by som chcela prijať, čo by mi to prinieslo?
 • na čom by som si mala popracovať, aby sa zlepšili moje vzťahy?
 • ako sa mám naučiť zvládať nepríjemného kolegu?
 • ako prekonať obavy, že to po rozchode nezvládnem?

Vidíte ten rozdiel?

Toto sú otázky, ktoré naznačujú, že ste ochotný so sebou niečo robiť a k svojmu životu pristúpiť aktívne. A to je presne to, s čím Vám chcem a viem pomôcť a k čomu veľmi rada použijem moje karty. A verte tomu, že takto karty spolupracujú oveľa lepšie 🙂

Ako robím výklady

Aktuálne mi najviac vyhovuje offline práca. Najskôr si dohodneme otázku, ktorú chcete riešiť. Následne Vám poviem predbežný termín dodania výkladu. Ja si následne sadnem nad karty, urobím Vám výklad. Po jeho dokončení Vám posielam fotku kariet a mp3 nahrávku. Výklad uhradíte po dodaní.

Cena výkladu sa pohybuje od 10-40 eur. Toto rozpätie ceny je preto, lebo chcem byť spravodlivá. Nie vždy dopredu viem odhadnúť ako dlho bude výklad trvať alebo aký bude rozsiahly.

Rozsiahlosť výkladu závisí aj od Vašej otázky. Často sa mi totiž stáva, že mi dopredu niečo zatajíte. Predpokladám, že chcete skúšať karty, či na to prídu 🙂 Áno, verte, ony na to prídu, lebo to všetky strany stojí hlavne viac času. Aj preto som sa rozhodla napísať tento článok. To, ako položíte otázku a čo v nej prezradíte je na Vás, ale od toho bude záležať aj výsledok, ktorý Vám karty dodajú.

Na čo sa v kartách pozerám

To, ako karty vyložím na stôl a ako ich čítam, záleží od otázky a „typu“ výkladu, ktorý zvolím. Nepoužívam v podstate žiadny konkrétny typ výkladu, vždy sa rozhodnem pocitovo, ako vyložím karty k Vašej otázke.

Najskôr sa pýtam kariet na Vaše aktuálne energie. Snažím sa pochopiť, v akom stave či psychickom rozpoložení sa nachádzate, ako sa aktuálne cítite alebo ako na Vás vplýva aktuálna situácia.

Ďalej skúmam bloky na Vašej strane. Pýtam sa kariet, čo Vás blokuje, čo Vám bráni žiť život po akom túžite. Čo Vám bráni urobiť rozhodnutie, ktoré urobiť potrebujete. Čo je to to skryté, čo nechcete vidieť.

Súčasne s týmto sa pýtam kariet na rady pre Vás. Pýtam sa kariet, čo je to, na čom by ste mali zapracovať. Čo by ste mali urobiť, čo si treba uvedomiť, kde treba zapracovať na Vašich slabinách. Čo by ste mali konečne počuť.

Pokiaľ to otázka a karty dovoľujú pýtam sa kariet, čo bude ďalej. Čo bude najbližšie obdobie (1 mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov. atď.), ak urobíte to, čo Vám karty radia. Aké to bude mať pre Vás vyústenie pokiaľ budete na sebe pracovať.

Tu si je treba uvedomiť to, k čomu týmto článkom smerujem. Áno, vo Vašej budúcnosti je pre Vás nachystané všeličo, ale kedy a ako to príde, to záleží od Vás a Vašej práce na sebe.

V prípade vzťahovej otázky sa pozeráme na to, ako sa môže vyvinúť Váš vzťah. Znova sa pýtam kariet na možný vývoj na najbližšie obdobie. Tu si tiež treba uvedomiť, že vzťah sú dvaja ľudia. Teda my sa vieme pozrieť na energiu toho druhého vo vzťahu a tým si vyložiť čo asi bude.

Lenže vždy, vždy je tu slobodná vôľa. Vy, aj ten druhý človek sa v každej chvíli môžu rozhodnúť inak. A tým pádom to karty nemôžu až tak presne vedieť :)) Čo sa týka energie druhého človeka, tú skúmam v menšej miere. Zameriavam sa na Vás.

Na záver výkladu sa snažím Vám ukázať Vaše nové ja. Poprosím karty, aby ukázali osobu, ktorou by ste sa mohli stať. Aby ukázali, čo môžete všetko v živote mať, ak budete ochotný na sebe pracovať. Snažím sa od kariet dostať čo najviac rád, ktoré Vás posunú k tomu, aby ste žili ten život, ktorý si zaslúžite.

Kedy sa to stane?

To je dosť častá otázka, kedy príde partner, kedy sa stane to, kedy hento. Karty neukazujú čo bude o pol roka, a už vôbec nie, čo bude o rok. Karty ukazujú krátku minulosť a aktuálne energie. Následne ukazujú možnosti, ktoré okolo Vás krúžia. Naznačujú čo by sa mohlo stať. Naznačujú, čo by Vám vesmír mohol ponúknuť.

Avšak je tu nutné aj Vaše zapojenie. Je tu potrebné Vaše rozhodnutie, Vaše ujasnenie si toho, čo naozaj chcete. Je tu potrebné vedomé sa vzdanie toho, čo už neslúži. Je tu potrebné zobrať život do vlastných rúk a prevziať zodpovednosť sám sa seba!

Pre objednanie výkladu kariet klikajte sem

P.S. Ak máte záujem pracovať na sebe a svojom živote pomocou kariet, prosím, kontaktujte ma (mail, messenger, kontaktný formulár).

P.S1. Aby Vám neušli ďalšie výkladíky, dajte like našej stránke facebook.com/kaviarnovykoucing

Výklad na mesiac jún nájdete po kliknutí sem.

P.S2. Ak chcete dostávať tipy na čítanie a zároveň zdieľať čo práve čítate, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.

P.S3. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂

P.S4. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste ma podporiť, použite na Vaše dobrovoľné príspevky IBAN SK51 1100 0000 0029 3528 9232. Vopred ďakujem 🙂

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA