Kolektívny výklad na mesiac august

Prinášam Ti kolektívny výklad na mesiac august. Tento výklad je ale platný v tej chvíli, kedy si ho prečítaš a to na najbližšie 4 týždne. Je možné, že nebude s Tebou rezonovať každá veta, ale ak si sem prišiel, tak nejaký ten odkaz v ňom na Teba určite čaká 🙂

Niečo viac o tom, ako som sa dostala k tarotu, nájdeš v tomto článku, ak Ťa zaujíma ako robím výklady a čo je mojou prácou, toto nájdeš v tomto článku.

Tvoja hlavná téma

Tvojou témou mesiaca august je spájanie. Na planéte Zem sa nachádza veľa bytostí, ktorých úlohou je pozdvihnúť vedomie planéty. Vyhľadávaj tieto bytosti, sú tu na to, aby ti pomohli naplniť poslanie tvojej duše. Požiadaj tieto bytosti o túto pomoc, sleduj cestu svetla, pozoruj znamenia. Všetci títo pomocníci sú tu pre teba. Ty im odovzdaj svoje starosti a ver, že správna cesta sa ti ukáže krok za krokom. Dôveruj Božskému načasovaniu.
Ty sám patríš tiež medzi tieto bytosti. Si služobník svetla a tvoja misia sa ti odkrýva s pomocou všetkých týchto bytostí okolo Teba. Prijmi túto pomoc na svojej ceste. Pros o zrozumiteľnosť a jasnú komunikáciu. Otvor sa týmto jemným sféram. Dôveruj, že všetko je orchestrované pre tvoje najvyššie dobro.
Každá malá bytosť chce s tebou spolupracovať. Šťastné náhody ťa stretávajú na každom kroku. Nauč sa oceniť aj maličkosti a hľadať vyšší zmysel. Ty si tá bytosť, okolo ktorej sa budú ostatní radi zdržiavať. Tiež budú vyhľadávať tvoju pomoc a podporu. Budú sa ťa pýtať na tú správnu cestu pre seba a pre celé ľudstvo. Tvojou úlohou je túto cestu pre nich osvetliť a stáť na nej pevne.
Čo je moja hlavná téma

Čo je moja hlavná téma

Vedz, že máš k životu všetko, čo potrebuješ. Raduješ sa zo života samotného. Využívaš všetku svoju tvorivú energiu. Nebojíš sa riskovať a ukazovať cestu ostatným. Energie máš dostatok. Sedíš pevne na svojom mieste. Tí, ktorí potrebujú, si k tebe po prichádzajú po rady. Tvoje postavenie je pevné, všetky živly ťa podporujú.
Stojíš za svojimi hodnotami a morálnym presvedčením. Vieš presne, čo chceš a kam máš ísť. Tvoje plány sú jasné.
Všetci, ktorí ti toto budú chcieť narušiť, budú musieť ísť z cesty. Všetky tvoje aktivity sú rýchle a úspešné. Ideš si za všetkým, čo si kedy chcel. Nebojíš sa riskovať a vyhľadávaš nové zážitky. Otvárajú sa ti neobvyklé cesty, vieš presne čo máš robiť.
Vieš, že ideš tým správnym smerom, všetko držíš pevne vo svojich rukách. Všetky prekážky sú odstránené, smeruješ k víťazstvu. Poznáš svoju pravdu a stojíš si za ňou. Všetko sa hýbe tým správnym smerom a vesmír ťa plne podporuje.
Moja aktuálna téma

Moja aktuálna téma

Čo mi ešte radia karty na toto obdobie?

Ver v svoju ostrú myseľ a svoj ostrý jazyk. Používaj ich ako meč vždy, keď to bude potrebné. Prečisti všetko a všade. Buď ostražitý, aby nič neušlo tvojej pozornosti.
Zbúraj úplne všetko, čo už neslúži. Je na tebe ako a kedy sa oblaky rozplynú. Stoj si pevne za svojím, odmietni to čo ti nevyhovuje. Neobzeraj sa späť, minulosť už neexistuje.
Dnes máš všetky potrebné vedomosti a skúsenosti. Nie je pre teba problém naučiť sa čokoľvek nové. Vždy mysli na to, že tvoje možnosti sú neobmedzené a celý svet stojí pred tebou. Dokážeš všetko, čo chceš. Zahoď obavy.
Vieš presne, ako ísť ďalej. Ak to bude potrebné, zostávaj v roli pozorovateľa.
Tvoja nová cesta práve začína a ty buď trpezlivý. Rob to, k čomu si vedený. Teraz je ten správny čas.
Je v poriadku požiadať o pomoc. Buď vždy spravodlivý, ale nemrhaj časom ani ničím iným tam, kde to tak necítiš. Pokiaľ budeš ty požiadaný o pomoc neváhaj ju poskytnúť.
Zároveň nezabúdaj na trvalú pomoc všetkých bytostí okolo teba. Udržuj rovnováhu vo všetkých aspektoch svojho života. Konaj a buď odvážny.
Čo mi karty radia?

Čo mi karty radia?

Akým človekom sa stávam

Nezabúdaj, že ty si svetlom pre ostatných ľudí. Tvoja vízia je jasná. Držíš ju pevne v rukách a ukazuješ ju všetkým naokolo. Tvoje svetlo svieti tak jasne, že nie je možné ho nevidieť.
Nerobí ti problém kedykoľvek sa zharmonizovať a sústrediť sa na svoj stred. Máločo ťa rozhádže a v tomto sústredenom stave ti prichádzajú všetky potrebné odpovede, ukazujú sa Ti cesty a dostávajú sa Ti rady.
Vieš presne, čo máš robiť, hlavu máš jasnú, bez pochybností. Čokoľvek, čo robíš sa ti rýchlo darí. Všetky tvoje aktivity sú pod ochranou a riadené vesmírom.
Dôveruj vo svoju cestu. Ideš správne.
Akým človekom sa stávam

Akým človekom sa stávam

A čo bude v láske?

Kráľ a kráľovná idú na k sebe. Existujúce vzťahy prichádzajú k naplneniu a prichádza k ich obnove. Osamelým prichádza dokonalý partner, s ktorým vytvárajú božskú úniu. Všetky vzťahy sa posúvajú na vyššiu úroveň a sú prehĺbené.

Vy dvaja spolu dokážete aj nemožné. Darí sa vám vo všetkých smeroch. Dochádza tiež k naplneniu vášho rodinného šťastia. Uvedomujete si, že chcete spolu rozšíriť vašu rodinu.

Všetky karmické skúšky sú ukončené. Ty a vaša láska ste obstáli v potrebných skúškach. Vy dvaja ste spolu vyhrali prvú cenu.

Tento nový zväzok vydrží navždy. Aj keď vzťah možno nebol doteraz oficiálny, odteraz sa ním stane.

Ste dokonalý pár, ktorý tvoria dve silné osobnosti. Jeden o druhého sa starostlivo zaujímate, staráte sa o seba. Chcete si splniť všetko, čo si vidíte na očiach.

Táto vaša cesta bola určená zhora. Spolu vo vzťahu cítite ochranu, ste spokojní.  Dôveruj v tento vzťah, tvoje srdce sa nemýli.

Vieš presne, že toto je to čo, si stále hľadal.

A láska?

A láska?

 

P.S. V prípade záujmu o osobný výklad, ma prosím kontaktujte. 

P.S1. Aby Vám neušli ďalšie výkladíky, dajte like našej stránke facebook.com/kaviarnovykoucing

P.S2. Ak chcete dostávať tipy na čítanie a zároveň zdieľať čo práve čítate, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.

P.S3. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂

P.S4. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste ma podporiť, použite na Vaše dobrovoľné príspevky IBAN SK51 1100 0000 0029 3528 9232. Vopred ďakujem 🙂

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA