Kolektiv_dec

Kolektívny výklad lásky

Prinášam vám kolektívny výklad lásky na december 2021. Tento výklad je platný v dobe, kedy si ho prečítate, teda nie je časovo ohraničený.

Pravdepodobne nebude s Vami rezonovať každé jedno slovo, ale verím, že ten správny odkaz si tu nájde každý, kto sem zavíta.

Ak máte záujem o podobný výklad a zároveň chcete pre seba aj niečo urobiť, neváhajte mi napísať. To, ako pracujem s kartami, vysvetľujem v tomto článku.

Ak by ste napríklad chceli viac preskúmať svoju dušu, pozrite si všeobecný výklad alebo ma kontaktujte pre výklad ušitý pre vás.

Váš výklad môže byť samozrejme na ľubovoľnú tému, ktorá vás aktuálne blokuje a bráni vám v posune vpred.

Na december je voľných už len zopár termínov, budem rada, ak si niektorý z nich zarezervujete zrovna vy. Teším sa na vás 🙂

Aktuálne energie

Kolektív by sa v láske chcel cítiť ako víťaz, ale má skôr pocit porážky. Vie však, že to, čo sa dialo, ustál, bojoval čestne a porazil aj svojich vlastných démonov. Vie, že sa zachoval správne a vždy jednal podľa srdca. Hoci slnko pre neho ešte nevyšlo, vie, že toto sa čoskoro zmení. Vie, že čoskoro slnko vyjde znova aj pre neho.

Kolektív je pripravený prijať ponuku lásky. Stojí hrdo a svoje srdce má otvorené. Pozerá dopredu, minulosť ho už nezaujíma. Nechce trpieť, ani ďalej bojovať.

Je pripravený na lásku. Vie presne, čo chce. Zo svojich nárokov nezľaví. Svoje city odhalí už len tomu, kto si to zaslúži a bude o to stáť.

Aktuálny stav
Aktuálny stav

Čo môže kolektív zatiaľ robiť?

Kolektív sa už nikam neponáhľa. Vie, že na to najlepšie si treba počkať. Nebude zberať úrodu, ktorá zatiaľ nedozrela. To nie je pre neho. Vie, že vesmírne plány potrebujú čas a trpezlivosť. Venuje svoju pozornosť sebe a svojim potrebám.

Vie, že času sa nedá rozkázať a čakanie je potrebné. Neberie to tragicky, rád sa utiahne do svojej samoty. Nájde si čas pre seba, hýčka sa, dopraje si starostlivosť. Študuje si nové veci, na ktoré doteraz nemal čas. Oddychuje, leňoší, keď má chuť vyjde von do prírody, na prechádzku alebo za historickými pamiatkami.

Vie, že je potrebné už nič neriešiť. Púšťa potrebu kontrolovať veci, svoj osud, vesmír. Vie, že všetko to krásne je pre neho nachystané. Vie, že tie najlepšie veci si ho nájdu samé.

V noci si vychutnáva pokojnú hviezdnu oblohu a sníva o svojej krásne budúcnosti.

Čo robiť
Čo robiť

Čo kolektívu prichádza

Pravda a spravodlivosť si razia svoju cestu. Viera v lásku a výhru sa začína vyplácať. Ponuka lásky sa zjaví ako keby z neba, prichádza v nečakanej situácii.

Konečne je tu láska aj pre kolektív, ktorý doteraz trpezlivo čakal, dúfal, modlil sa, prosil.

Kolektív si doteraz kúpil v láske viacero žrebov, ale až ten, ktorý má vo vrecku teraz, je výherný.

Kolektív vie, že o lásku a pozornosť sa už nežobre. Vie, že lásku a pozornosť si jednoducho zaslúži.

Pozná pravdu a táto sa stáva čím ďalej tým jasnejšou.

Kolektív môže byť z ponuku lásky zaskočený a preto sa naoko tvári, že ponuka lásky nie je pre neho. Chráni svoje srdce a nie je ochotný už láskou a citmi mrhať. Nenechá sa znova oklamať.

Múdrosť, ktorú rokmi získal, mu umožňuje vidieť správne riešenia a voľby. Kolektív sa teraz už vie správne rozhodnúť. Vyberá hlavne srdcom, to jediné vie, ktorá cesta je správna. Stojí si pevne za svojim.

Partner, ktorý teraz prichádza, chce na vzťahu pracovať a tento krát to vedie k vytúženému výsledku.

Čo prichádza
Čo prichádza

A kam to celé bude smerovať?

Domáca pohoda sa stáva skutočnosťou. To, o čom kolektív tak dlho sníval, teraz prichádza. Stabilita a zázemie. Toľko vytúžené.

Drobné darčeky a nečakané prejavy lásky na oboch stranách. Budovanie spoločného domova a viera v spoločnú budúcnosť.

Ostatné vzťahy v rodine sa tiež usporiadajú. Všetko sa harmonizuje a uzdravuje.

Tomuto vzťahu všetci prajú, každý vidí, že to takto presne malo byť.

Odpustenie, prijatie, pokora a láska – to je to, čo hľadá a nájde každý v tejto novej domácnosti. Prichádza hojnosť a požehnanie.

Vyústenie
Vyústenie

P.S1. Aby Vám neušli ďalšie výkladíky, dajte like našej stránke facebook.com/kaviarnovykoucing

P.S2. Ak chcete dostávať tipy na čítanie a zároveň zdieľať čo práve čítate, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.

P.S3. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂

P.S4. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste ma podporiť, použite na Vaše dobrovoľné príspevky IBAN SK51 1100 0000 0029 3528 9232. Vopred ďakujem 🙂

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA