Aktuálne energie

Výklad kariet na september

Prinášam vám kolektívny výklad kariet na najbližší mesiac. Tento výklad je platný v tej chvíli, kedy si ho prečítate. Keďže ide o kolektívny výklad, je možné, že s vami nebude rezonovať každé slovo, ale keď ste teraz tu, tak je v ňom určite nejaká správa určená aj pre vás.

Niečo viac o tom, ako som sa dostala k tarotu, nájdete v tomto článku, ak Vás zaujíma ako robím výklady a čo je mojou prácou, toto nájdeš v tomto článku.

V prípade záujmu o osobný výklad sa ozvite, termíny sú aktuálne ešte voľné.

Aktuálne energie na začiatku mesiaca

Nasledujúce dni nás zastihnú v príjemnom očakávaní nových začiatkov. Či sme dostali nejakú novú pracovnú ponuku, stretli sme niekoho nového alebo sme sa rozhodli ešte viac zamerať na duchovné veci či venovať sa umeniu. Vieme, že od vesmíru dostávame každý deň dar nových začiatkov. Cítime sa vitálni, plní energie, tešíme sa na nové dobrodružstvá.

Sme plne sústredení na to, čo chceme dosiahnuť a venujeme tomu toľko času, koľko si myslíme, že je potrebné. Vieme, že na našich dlhodobých cieľoch treba poctivo pracovať, aj keď môže ísť iba o prácu duševnú, ktorá je navonok neviditeľná. Ak je potrebné, aby sme ešte prehlbovali naše vedomosti, robíme tak aj po nociach a v samote. Nezabúdame na potrebný odpočinok, aby sme mali dosť síl na to, čo prichádza. Vieme, že všetko potrebuje svoj čas, ani pavúk neutká krásnu a hustú pavučinu na počkanie. Radujeme sa z prítomnosti.

Vieme, že s novými začiatkami je nutné ukončenie starých záležitostí. Je ale isté, že to, čo prichádza bude ďaleko lepšie ako to, čo bolo doteraz. Vieme, že svetlo na konci tunela pre nás jasne svieti. Máme dostatok síl a to aj po vyčerpávajúcich skúškach. Vo svojom úsilí vytrváme. Zahadzujeme už nepotrebné veci. Sme plne sústredení na naše sny.

Aktuálne energie

Aktuálne energie

Čo nám radia  karty

Vždy nasledujeme svoje srdce a intuíciu. Vieme, že rozum a okolie sa budú snažiť s týmto bojovať, ale my si svoju pravdu ustojíme. Naša vnútorná pravda je v nás pevne zakorenená. Udržujeme si pokojnú myseľ. Ak niekedy podľahneme okoliu, prejdeme to s kľudom a vieme, že nabudúce túto situáciu ustojíme lepšie.

V každej situácii vždy vieme, čo treba urobiť. Ilúzie a svoje strachy držíme pod kontrolou. Každý strach skúmame do hĺbky, aby sme našli jeho korene. Predstieranie, že strach neexistuje, nie je pre nás riešením. Mať strach je v poriadku. Vieme ale, že naša vnútorná pravda nás podrží v každej situácii.

Odteraz nikomu nedovolíme uhasiť náš vnútorný oheň. V tomto vytrváme, aj kebyže v tom máme zostať sami. To, čo teraz tvoríme nás baví a prináša nám uspokojenie.  Prípadných spolupracovníkov si poctivo vyberáme. Vieme, že výsledok bude stáť za to.

Máme všetky potrebné vedomosti a schopnosti. Naše napojenie na seba a zdroj si nenecháme nikým vziať. Pokiaľ nás niečo prestane baviť, pokojne sa toho vzdáme a zameráme sa na niečo nové. Vesmír nás vždy podporuje.

Z ponúkaných možností si vždy vieme vybrať tú správnu pre nás. Vieme, ktorá cesta nám prinesie zaslúžený výsledok. Sledujeme znamenia a preto sa nikdy nepomýlime. Ak by aj náhodou vykročíme „nesprávnym“ smerom, môžeme sa kedykoľvek vrátiť alebo len zistíme, že ideme obkľukou. Naša intuícia ide vždy s nami, my sme na ňu napojení s dôverou.

Máme dostatok odvahy na uskutočnenie našej voľby. Nasledujeme svoje srdce a veríme vo vyššiu ochranu. Stagnácia pre nás nie je riešením. Vieme, že prípadné búrky sa nám vyhnú. Svoj cieľ v diaľke vidíme úplne jasne.

Čo karty radia

Čo karty radia

Čo môžeme získať?

Veci okolo nás sa rýchlo menia a sú v pohybe. Keďže vesmír vie, že sme dokonale pripravení, prináša nám veľa  nových príležitostí. My vždy vieme, ktorá príležitosť je pre nás tá správna a ktorú si máme vybrať. Vyberáme si vždy to, čo prináša pre nás ten najlepší výsledok.

Udržujeme sa v pokoji. Pokiaľ sa zmenia okolnosti, prispôsobíme sa alebo si vyberieme iný smer. Vieme, že slnko vždy vyjde a bude nás podporovať.

To, čo patrí nám, si nás vždy nájde. To, čo je naše, nám nikdy nikto nezoberie. Aj keď veci možno išli pomaly, hojnosť sa dostavuje.

Máme všetkého toľko, že už ani nevieme čo s tým. Preto vždy, keď je možné, môžeme pomôcť aj druhým. Z našej hojne naplnenej truhlice sa môže najesť každý, kto potrebuje.

Vieme, že keď niečo nie je presne pre nás, môžeme to s pokojom ponúknuť niekomu inému. Všade je toľko hojnosti, že sa ujde úplne každému. To, čo už nepotrebujeme, radi ponúkame ďalej.

Sme v harmónii so sebou, aj s tým, čo máme. Obklopujú nás len dobroprajní ľudia, lebo vedia, že všetko sme si tvrdo odpracovali. Ostatní tiež vedia, že sa radi podelíme.

Každý deň je pre nás transformáciou. Každý deň začíname odznova a môžeme byť lepším človekom. Naše úmysly sú čisté, na našej duchovnej ceste bez problémov vytrváme.

So starými návykmi, myšlienkami a presvedčeniami úspešne bojujeme. Vieme, že naše úsilie bude odmenené. Strach zo zmeny sa zmenšuje každým dňom. Vieme, že zmena je potrebná a tešíme sa z nej.

Možný výsledok

Možný výsledok

A ako to bude s láskou?

Na našom vzťahu s partnerom sme poctivo pracovali a náš vzťah sa upevňuje. Naše šťastie je vidieť aj navonok. Ľudia naokolo z nás cítia lásku a spokojnosť. Tvrdá práca na našom vzťahu priniesla to pravé ovocie. My ale nezaspávame  na vavrínoch, lebo vieme, že aj pôdu je treba stále hnojiť a preto na našom vzťahu pracujeme ďalej. Tešíme sa z prítomnosti toho druhého a doprajeme si každý deň malé radosti. V každej situácii si vyberáme skôr hravosť a veselosť, neberieme veci príliš vážne.

Pokiaľ do nášho vzťahu zasahovala nejaká tretia osoba, jej vplyv sa skončil. Táto osoba, pre ktorú materiálne veci boli dôležitejšie ako láska, svoj boj prehrala. Aj keď si veľa berie, jej odchod je definitívny. Vie, že v našom vzťahu už nemá šancu, že tam už nepatrí.

Vieme, že boli vzťahy, ktoré bolo treba ukončiť. Aj keď nám to spôsobilo veľa bezsenných nocí, teraz už nachádzame pokoj. Čaká nás niečo nové a oveľa krajšie. Nechávame odísť všetko, čo už nefungovalo a čo nám spôsobovalo trápenie.

Vo vzťahoch sme urobili dobré rozhodnutia a tieto nám dávajú dôvod k oslave. Zažívame pokoj, šťastie. Ak sme hľadali niečo nové, toto k nám víťazne prichádza. Ak sme mali nedoriešené záležitosti s niekým pre nás dôležitým, tieto veci sú urovnané. Oslavujeme.

A ako s láskou?

A ako s láskou?

 

P.S. V prípade záujmu o osobný výklad, ma prosím kontaktujte. 

P.S1. Aby Vám neušli ďalšie výkladíky, dajte like našej stránke facebook.com/kaviarnovykoucing

P.S2. Ak chcete dostávať tipy na čítanie a zároveň zdieľať čo práve čítate, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.

P.S3. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂

P.S4. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste ma podporiť, použite na Vaše dobrovoľné príspevky IBAN SK51 1100 0000 0029 3528 9232. Vopred ďakujem 🙂

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA