Kolektív_jun

Výklad kariet na jún

Prinášam vám kolektívny výklad kariet na jún. Keďže je tento výklad kolektívny, nie je možné, aby rezonovalo všetko s každým. Verím však, že každému z vás výklad prinesie aspoň nejakú odpoveď či radu na to, čo sa mu práve deje. A tiež pomoc k nasmerovaniu ako ďalej.

Výklad je platný v tej dobe, kedy si ho prečítate. Pre záujem o osobný výklad ma kontaktujte 🙂

Niečo viac o tom, ako som sa dostala k tarotu, si prečítajte v tomto článku.

Ak Vás zaujíma ako robím výklady a čo je mojou prácou, toto nájdete v tomto článku.

Moja aktuálna energia

Cítim sa tak trošku osamotene a zmätene. Chcem robiť viac vecí, ale namiesto toho si neviem vybrať. Času je menej a vecí veľa. Okolo mňa je to ale dosť búrlivé. Viem, že slnko už vychádza, aj keď je stále dosť slabé. Navonok sa tvárim, že som v poriadku, ale v skutočnosti tak trochu stále neviem, kto som. Neviem, čo bude ďalej, neviem čo príde. Už veľmi chcem, aby sa veci  zmenili v môj prospech. Aby prišlo ovocie môjho úsilia. Potrebujem však ešte oddych. Dával som veľa, ale teraz chcem už aj dostávať. Potrebujem slnko, teplo, pohodu a pokojnú hladinu.

Cítim, že ľudia sa z môjho okolia pomaly vytrácajú. Odchádzajú z mojej cesty. Aj to, čo som doteraz nevidel, mi začína byť zjavné. Vidím pravú podstatu ostatných a pomaly chápem, že naše cesty sa musia rozdeliť. Už nie som ochotný ignorovať faloš a pretvárku. Chcem, aby okolo mňa kvitli kvety a viem, že k tomu je treba najskôr vytrhať burinu. Dosť bolo temnoty, chcem na slnko. Aj keď už viem, že niektorí z mojich blízkych tam so mnou nepôjdu.

Uzatváram preto minulosť a idem vpred. Chcem byť víťaz so vztýčenou hlavou a úsmevom na tvári.

Kto som dnes

Kto som dnes

Na čom mám ešte zapracovať?

Uvedomujem si, že niektorí ľudia ku mne už naozaj nepatria. Nemôžem to už viac ďalej ignorovať. Odteraz dávam moju lásku a pozornosť len tým, ktorí idú po rovnakej ceste ako ja. Už neplytvám časom a citmi tam, kde je to nezmyselné.

Požadujem spravodlivosť, ktorej sa mi doteraz nedostávalo. Verím v lepšiu budúcnosť, kde bude každý dostávať podľa zásluh, podľa činov svojho srdca. Zaslúžim si len to najlepšie. Jasne si vymedzujem okruh ľudí, s ktorými trávim čas. Nevhodných ľudí si už k sebe nepripúšťam. Radšej som sám, ako v zlej spoločnosti.

Žijem v súlade so sebou samým. Toto si vedome vyberám. Hľadám len takých ľudí, ktorí ku mne dokole ladia. Kompromisy robím len s vlastným ja. Robím len to, čo vyhovuje mne samému. Temné odišlo, som v rovnováhe navonok, aj vnútri. Všetka faloš tiež odišla, moje svetlo jej vadí. Ja som rovnováha.

Niektorí ma nechceli nechať odísť. Ja však viem svoju pravdu a túto si ustojím. Pevne odolám útokom od tých, ktorí si nevybrali tú istú cestu ako ja. Prekuknem každú faloš, aj dobre zamaskovanú.

Som pod vyššou ochranou, stojím pevne. Samota mi už nevadí. Ja to dokážem. Som vo svojej sile. Som víťaz.

Čo môžem očakávať

Vyliezam z kukly ako motýľ. Môj čas je už tu. Všetky moje doterajšie skúsenosti, zážitky a poznatky boli potrebné. Ja ich prijímam a som za ne vďačný. Minulosť je preč. Temnota je za mnou. Zostalo len to dobré a ja letím za slnkom. Čaká ma bohatá úroda v každom smere. Všetko to dobré som si zaslúžil.

Bohatstvo v každej podobe ku mne prichádza. Ja sa tomu otváram. Začínam nový cyklus môjho života. Ja to takto prijímam. Mám všetko potrebné, aby som to zvládol. Teším sa z toho.

Všetko čo bolo už neplatí. Je to ukončené. Aj keď to nebolo ľahké a stálo ma to veľa síl, ja som to vyhral. Aj keď som možno zostal osamotený, už mi to nevadí. Viem, že na mňa z hora dozerajú. Ochrana je tu pre mňa. Mám nekonečno možností a veľa rôznych ciest. Na každú z nich svieti slnko.

Mám múdrosť, ktorú potrebujem a viem sa na seba spoľahnúť. Stojím si jasne za svojim, pozerám vpred. Viem, že vždy dostanem to, čo budem potrebovať.

Som vyrovnaný s minulosťou. Čo bolo ma už netrápi. Možno vyzerám pre iných ako blázon, ja však viem, čo je pravdivé. Viem, čo je pre mňa správne. Za týmto si tvrdohlavo stojím. Vo svojom presvedčení som pevný ako skala.

Začínam nový život a viem, že čoskoro prídu tí správni ľudia. Ja som inšpiráciou aj pre iných. Na  mojej ceste nezostanem sám.

Už ale navždy zostanem sám sebou. Nezapadám do stáda, idem si vlastnou cestou. Pridávajú sa tí, ktorí si vybrali podobne. Nachádzame to podobné a spolu sa nám ide ľahšie. Sme spolu sami sebou a vyrážame na novú cestu nášho života. Veríme sami sebe a vedeniu, ktoré zhora dostávame.

Odvaha ma prevádza. Veci, ktoré ku mne prichádzajú sú dobré a ja sa z toho teším. Nebojím sa skúšať nové veci, radujem sa z nich. Viem, že toto všetko som si zaslúžil.

Vyústenie

Vyústenie

Niečo na záver

Úspech je tu za rohom. Moja tvrdá práca a úsilie prináša ovocie. Moje víťazstvo je tu. Ja si ho vychutnávam. Dokážem toho oveľa viac. Dokážem všetko, čo budem chcieť.

Moje doterajšie skúsenosti a znalosti používam, a vyberám si z nich tie pozitívne. Žijem svoj život na základe svojho vlastného poznania. Som tu a teraz. Otváram sa niečomu novému.

Niečo na záver

Niečo na záver

P.S. V prípade záujmu o osobný výklad, ma prosím kontaktujte. Nie som veštica, ale pomocou kariet  hľadám dôvody situácií, ktoré sa dejú a možné východiská z nich. Snažím sa, aby každý výklad človeku pomohol posunúť sa ďalej na ceste jeho života.

P.S1. Aby Vám neušli ďalšie výkladíky, dajte like našej stránke facebook.com/kaviarnovykoucing

P.S2. Ak chcete dostávať tipy na čítanie a zároveň zdieľať čo práve čítate, pridajte sa k nám do facebookovej skupiny Kaviarňový klub.

P.S3. Dajte článku like a zdieľajte ho na Facebooku, aby o ňom vedelo viac ľudí 🙂

P.S4. Ak sa Vám páči moja práca a chceli by ste ma podporiť, použite na Vaše dobrovoľné príspevky IBAN SK51 1100 0000 0029 3528 9232. Vopred ďakujem 🙂

Robte týchto 10 vecí a majte skvelý život!

Zadajte svoj email a stiahnite si  svoj zoznam ZDARMA